Cometic LS 4.190 Bore MLS Head Gasket C5319-060
Part Number:
C5319-060
Shipping:
Free over $98 in U.S. 48
Type:
LS Head Gaskets
Material:
Multi-Layer Steel
Bore (in.):
4.190
Compressed Thickness (in.):
.060
Quantity:
Sold individually
Note:
Additional thicknesses available
Out of stock
Description
LS 4.190" Bore. 0.060" Compressed Thickness